Alanya Gece OrienteeringCum 5.11.2021 18:21
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M10 (8)1,3 km 10 m8 C
PlStnoNameYBClubTime
1475FILIPP KROKHMALEVYEKATERINBURG8:41
229BOĞAÇ RÜZGAR TUZCUOĞULLARIANKARA FERDI9:43
3434GEORGII SYRALEVVELIKIY NOVGOROD12:15
468GEORGII PODKORYTOVDOLGOPA12:19
 
358EGOR ULANKOVSUNSPORTdns
464ARSENYI BELYAEVYEKATERINBURGdns
227ARAS GÜNALNEO DSKdns
89ALİ PEKERFERDİdns
 
 
 
M12 (7)1,8 km 10 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
1436SVETOZAR KLIMONTOVVELIKIY NOVGOROD8:32
 
115ZAKHAR DEGTIAREVIKARmp
116IGNAT DEGTIAREVIKARmp
313MAKSIM POPOVRB UNITEDdns
402SERGEY SHEVCHENKOUZAO-TEAMdns
448KONSTANTIN BASHKOVELIKIY NOVGORODdns
276EVGENIY PIKALOVORIENTA-KUNCEVOdns
 
 
 
M14 (10)2,0 km 20 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
1484PAVEL ZHUKOVIMP121 ZHUKI7:31
2468IVAN CHESKIDOVYEKATERINBURG7:34
3278ANTON FADEEVORIENTA-KUNCEVO9:04
4484PAVEL ZHUKOVIMP121 ZHUKI9:06
5241YESSENZHAN YERKENOVNUR-SULTAN11:52
6502VINOGRADOV IVANZHUKI12:33
7275OLEG POPOVORIENTA-KUNCEVO13:22
8129HAMZA TURNAİNEGÖL BELEDİYESPOR13:50
9241YESSENZHAN YERKENOVNUR-SULTAN20:30
 
28IVAN MOROZOVAMORdns
 
 
 
M16 (8)
PlStnoNameYBClubTime
1404ALTAR ILGAZ TUZCUOĞULLARIÜMRANIYE BELEDIYESI GENçLIK VE12:48
2131AHMET YAZICIİNEGÖL BELEDİYESPOR13:13
3131AHMET YAZICIİNEGÖL BELEDİYESPOR15:23
4132GÜRHAN HORASANLIİNEGÖL BELEDİYESPOR15:39
5128YUSUF VURĞUNİNEGÖL BELEDİYESPOR18:07
666VLADIMIR PODKORYTOVDOLGOPA23:57
7128YUSUF VURĞUNİNEGÖL BELEDİYESPOR24:39:00
 
284VLADIMIR LOGVINENKOIMP36 ORIENTA-KUNCEVOdns
 
 
 
M18-20 (6)
PlStnoNameYBClubTime
1422IVAYLO DRAGOEVVARIANT 512:18
2274IVAN MOSTEPANOVORIENTA-KUNCEVO13:08
3363MAREK SKORPILTJ JISKRA HORICE14:41
4159TURGUT KÖSEKASTAMONU GSM17:36
 
450IVAN SYRALEVVELIKIY NOVGORODdns
24ALPEREN ÖZCANALTUN HEDEF GSKdns
 
 
 
M21A (16)
PlStnoNameYBClubTime
1106SERGEY TSAUNHOROSHEVO16:11
2346SERGEI SELEZNEVSRD16:40
3478VADIM BARBASHOVYEKATERINBURG16:44
4264VLADIMIR MOLOCHKOVO-MEPHI30:09
 
73DMITRII KORCHAGINEKATERINBURGdns
51RÖHNER UWEBERLINdns
338MYKHAILO SVYRYDIUKSK KAMVOLdns
52TABKA SLIMBERLINdns
334IHAR HARBUNOUSK KAMVOLdns
88NAZIM ALTUNFERDİdns
489ALPER AKYOLTSK SPOR GÜCÜdns
86MEHMET AKYERFERDİdns
167AHMET AYDINKONYA FERDİdns
216JOHAN BRINKMARKARYDS FKdns
168ABDÜLMECİT AYDINOĞLUKONYA FERDİdns
169ALAADDİN AYDINKONYA FERDİdns
 
 
 
M21E (35)
PlStnoNameYBClubTime
1147CANSEL SARAÇJANDARMA GÜCÜ SK17:53
2371AYHAN BİKİRTSK SPOR GÜCÜ18:01
2234DMYTRO LEVINNORD18:01
4108NAZAR LEVYTSKYIIF-DEAF18:08
5365KORAY ŞAHİNTSK SPOR GÜCÜ18:31
6145HARUN İŞLERJANDARMA GÜCÜ SK18:33
7368ONUR ALTINTSK SPOR GÜCÜ18:38
8342MICHAEL CRONESLOW18:40
9372ÇAĞLAR KASIMTSK SPOR GÜCÜ18:43
10232DMYTRO PLAKHOTNIKNORD18:56
11217PAVEL NOVIKOVMO CSPPSNVS19:09
12148ERCAN DUDAKJANDARMA GÜCÜ SK20:25
13373ÖZGÜR FETTAHTSK SPOR GÜCÜ20:51
14122PHILIPP ERMACHENKOVISKATEL PH21:04
15488NAZIM MUSLUTSK SPOR GÜCÜ22:13
1649RAVIL INIYATULLINBEGUNKI22:15
17370CENK ÖZGÜLERTSK SPOR GÜCÜ23:00
18369ÜMİT BALATLITSK SPOR GÜCÜ23:22
19503MAXIM SIMAKOVBRIGHTNET24:19
201JAN SEMERÁDCESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOV26:11
21497IGOR ELMANADVENTURE AURA28:39
223MAREK SPILKACESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOV28:49
23172OLEG LEXINKOTIKI29:03
24107JEREMY COLGANHUDSON VALLEY ORIENTEERING29:50
25224YUSUF AVŞARNEO DSK30:54
26225HAKAN KAYANNEO DSK32:48
27223AHMET ŞALLINEO DSK33:15
 
178NIKITA SMIRNOVKSO YAHKROMAmp
423TERVEL DRAGOEVVARIANT 5dnf
39FREDRIK STENEBOATTUNDA OKdns
87MEHMET ZAHİD ÇETİNKAYAFERDİdns
339YURY MASNYYSKIRUNNERRUdns
314ANDREY MOROZOVREACTIVOdns
26ALİ ERİNMEZALTUN SPOR KULÜBÜdns
141ÖZGÜR ÖZDEMİRİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdns
 
 
 
M35 (24)
PlStnoNameYBClubTime
1181OLEKSANDR SANKINKYIVSKA RUS15:47
2311EVGENIY POPOVRB UNITED15:57
3162RUSLAN AKHMETZIANOVKHOROSHEVO16:01
456ILGIZAR NASIBULLINCAO-TEAM MOSCOW16:28
5375OLEG SHCHEGLOVTULA16:34
6483ANDREI ZHUKOVZHUKI16:42
7146ALİ UÇARJANDARMA GÜCÜ SK16:46
853VLADIMIR TEMYAKOVELBRUS17:07
9260VLADIMIR DUDNIKOVO-MEPHI17:40
1027ALEKSEI MOROZOVAMOR17:47
11483ANDREI ZHUKOVZHUKI18:41
12262VICTOR BYRKINO-MEPHI18:51
13481VLADIMIR DOTCENKOYEKATERINBURG19:07
1464EVGENIY PODKORYTOVDOLGOPA22:24
15292IVAN BEKLEMYSHEVPERM22:52
16123TARIK ŞEKERİNEGÖL BELEDİYESPOR24:52
17150ÖMER HARMANJANDARMA GÜCÜ SK26:54
18196JARKKO LAURONENLAIHIAN LUJA29:24
 
327MARAT PULNEVIMP72 SAINT-PETERSBURGmp
261ALEXEY ERMACHENKOVO-MEPHIdnf
80ALEXEY GOLIKOVELKAdns
221DANIL VANEEVNEGONKIdns
161DMITRY PRYANIKOVKENTAVRdns
177DMITRII BALABANOVKSO KOMPASdns
 
 
 
M40 (16)
PlStnoNameYBClubTime
1117SERGEI MOROZOVIKAR15:52
2337DMITRI MIRONOVSK KAMVOL16:06
3382ALEXANDER EFIMOVTYUMEN17:00
4482ANTON FEDOSINZENMONEYRU17:21
590EDVARDAS SCERBAVICIUSFORTUNA18:48
6257NIKOLAY KRYLOVOMEGA19:31
7459IVAN YAKHINYEKATERINBURG20:07
8405SERHII SOBCHUKVALERI TEAM21:13
9459IVAN YAKHINYEKATERINBURG22:21
10494ANDREI MIKRIUKOVFERDİ22:48
11463ALEXANDR BELYAEVYEKATERINBURG23:23
12139BÜLENT ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG24:58
13245SERGII GERASKINO-CLUB25:18
 
256MICHAEL HOFEROLG RYBURGdns
248IEVGEN KHALIAVAO-CLUBdns
282DENIS LOGVINENKOIMP36 ORIENTA-KUNCEVOdns
 
 
 
M45 (20)
PlStnoNameYBClubTime
1398BEAT BERGERULU`S REISEWELT13:57
2243VALERII MAZNYIOC O-KOMPAS14:31
3291SERGEY PAVLOVPERM15:05
4174OLEG LINKEVICHKRASNOYARSK15:25
5435ALEKSEI KLIMONTOVVELIKIY NOVGOROD16:04
6113DMITRII DEGTIAREVIKAR18:31
7442ALEXEY EREMENKOVELIKIY NOVGOROD18:38
833MURAT TÜRKER NAZLIAKAAOSK18:44
9427NIKOLAY KHRAMOVVELIKIY NOVGOROD19:46
10267IGOR BOLOTOVORIENTA-KUNCEVO21:22
11296VLADIMIR KORNEEVSTALINGRAD22:51
12433ALEKSEI SYRALEVVELIKIY NOVGOROD23:14
 
109MARTIN TERRYIFK LIDINGö SOKmp
401ALEXEY SHEVCHENKOUZAO-TEAMdns
142SİNAN ŞENİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdns
92SERGEY PIROGOVFRYAZINOdns
351SERGEY KARAVAEVSTALINGRADdns
454SVIATOSLAV KUZNETSOVWHITE NIGHTSdns
467VLADIMIR DOBRYNINYEKATERINBURGdns
214ALEXEY GORBACHEVLYTKARINOdns
 
 
 
M50 (22)
PlStnoNameYBClubTime
1299ALEXANDER AFONYUSHKINRAMENSKOYE16:10
2408VITALII GLUSHENKOVVALERI TEAM16:18
3236SERG TIUNIATKINNORD STAR16:59
4247ANDRII USENKOO-CLUB17:09
5461ALEXANDR DOBRYNINYEKATERINBURG17:15
6294ANVAR NURISLAMOVPERM SOKOL17:32
7394STEFAN HESSULU`S REISEWELT18:26
8421MILEN DRAGOEVVARIANT 521:03
9265OLEG SHERENKOVSKYIO-CLUB23:17
10341JAN HOLECSKOB OSTRAVA47:05
 
293VSEVOLOD NEGASHEVPERM SOKOLdnf
95ALEKSEI VOLKOVGORELOV&CO PERMdns
390ERNST SULTANBEKOVIMP28 UFA-UNITEDdns
289ANDREI TURTYGINPERMdns
95ALEKSEI VOLKOVGORELOV&CO PERMdns
470VLADIMIR CHESKIDOVYEKATERINBURGdns
252OLEKSII BUBNOVO-CLUBdns
356DMITRIY AVERINSUNSPORTdns
100KONSTANTIN ILVESHBM LENINGRAD REGIONdns
480PAVEL SHABASHOVYEKATERINBURGdns
78LEONID NIKITINELKdns
465SERGEY IVANOVYEKATERINBURGdns
 
 
 
M55 (23)
PlStnoNameYBClubTime
143ANDREI MITENKOVAZIMUT15:27
260GENADIJUS JONAUSKASDEVYNI OSK15:47
3154URPO VÄÄNÄNENKALEVAN RASTI17:41
4410SERGII STOIANVALERI TEAM17:48
545YURIY RUMYANTSEVAZIMUT18:19
6343FRODE ØDEGÅRDSTUENSNERTINGDAL O-LAG18:22
7165SVEN OHRVIKKONNERUD IL20:05
8391ANDREAS LÜTHIULU`S REISEWELT20:37
 
396JÜRG WÄLCHLIULU`S REISEWELTmp
215AZAT VAKHITOVMAGNETmp
396JÜRG WÄLCHLIULU`S REISEWELTmp
255ROLF WETTSTEINOL ZIMMERBERGdns
202VITALII VALOVLIPETSK REGION ORIENTEERING FEdns
255ROLF WETTSTEINOL ZIMMERBERGdns
197PER SPIKIMP115 LEKSANDS OKdns
133OSMAN KARABACAKİSTANBUL DOĞA SKdns
44IGOR KISELEVAZIMUTdns
50VLADIMIR BOCHARNIKOVBELGORODdns
253SERGEI FEDOROVO-CLUB MOSCOWdns
81DMITRY PERCHONOKEMEK HEFERdns
91ERIK RUOTSALAINENFRöLUNDA OLdns
348MIKHAIL KORNEEVPLASMAdns
62TOMAS NAVALINSKASDEVYNI OSKdns
 
 
 
M60 (32)
PlStnoNameYBClubTime
169NIKOLAI FEDOROVDREAM TEAM14:55
25RICHARD ZEINER-GUNDERSENAKER BRYGGE ORIENTERING15:52
3361MARTIN SKORPILTJ JISKRA HORICE16:55
4388OLEG PAKHOMOVIMP28 UFA-UNITED17:14
5160REIJO TOPPARIKAUHAVAN WISA17:26
6220MIKHAIL VASILYEVMY MOSCOW18:02
7179SERGEY LEVITSKIKHKUPOL18:09
8354GÖRAN MÅNSSONSTIGMäNNEN KARLSHAMNS OK19:25
95RICHARD ZEINER-GUNDERSENAKER BRYGGE ORIENTERING19:49
10270BORIS ELFIMOVORIENTA-KUNCEVO21:04
11309TOR STRANDRAUMAR ORIENTEERING21:12
12306KNUT ENGENRAUMAR ORIENTEERING21:56
13424DIMITIR DIMITROVVARIANT 522:56
14319ERIC HAUGENRINGSAKER O-LAG25:37
15329RUNE ERDALSAMNANGER26:11
16301MARKKU HAMALAINENRASTIVARSAT27:23
17415SERHII SYDOROVVALERI TEAM33:11
 
419DMYTRO HORELYYVALERI TEAMmp
134KURTULUŞ ANILİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdns
360ALEX BORTITAN OKdns
195VYTAUTAS BIKELISLABIRINTASdns
84ARKADII VEDINERMAKdns
387MARAT ?UDARISOVIMP28 UFA-UNITEDdns
84ARKADII VEDINERMAKdns
395ULU AESCHLIMANNULU`S REISEWELTdns
171EERO HAUTALAKORTJVdns
386VALERIIAN LUKIANOVIMP3 UFA-UNITEDdns
229ALEXEY KUDINOVNEVA-FOXdns
397MARTIN SACHERULU`S REISEWELTdns
476VLADIMIR CHAGINYEKATERINBURGdns
322SERGEİ SOLDATOVRUdns
393FRANCESCO GUGLIELMETTIULU`S REISEWELTdns
 
 
 
M65 (24)
PlStnoNameYBClubTime
1431ANDREY OSHMARINVELIKIY NOVGOROD13:26
2105SIMO VALTANENHINNERJOEN YRITYS14:39
3184BERNARDAS EIMAITISLABIRINTAS14:46
493ARNFINN PEDERSENGJø-VARD O-LAG16:20
5157THOMAS ALMQVISTKARLSKRONA SOK17:00
6379TIMO AHLROTHTURENGIN SARASTUS18:09
7186KESTUTIS BALEISISLABIRINTAS18:22
8187RIMANTAS KRASUCKISLABIRINTAS18:49
9451SERGEY YANVELIKIY NOVGOROD19:04
1097HANNU LÄHTEENMÄKIHäMEENLINNAN TARMO20:20
11414ANDRII SHPILLIERVALERI TEAM23:37
12155KARI PAPINSAARIKANGASALA SK24:46
1398PEKKA LIUKKALAHAUHON SISU26:44
1457SERGEY CHERKESOVCHUDOVO29:48
15208CHUDAKOV ANATOLIYLYTKARINO38:01
16451SERGEY YANVELIKIY NOVGOROD24:52:00
 
287ARE ERIKSENOSImp
41TOR WILLY SOLBERGSETERAUSTMARKA IL - ORIENTERINGmp
99JUKKA-PEKKA RANTIOHAUHON SISUmp
426DMITRIY VILENTSVDPdns
426DMITRIY VILENTSVDPdns
188VIDIMANTAS ARASIMAVICIUSLABIRINTASdns
193RAIMONDAS PAKNYSLABIRINTASdns
153BÖRJE VARTIAINENKALEVAN RASTIdns
 
 
 
M70 (13)
PlStnoNameYBClubTime
135NIKOLAUS RISCHASG TEUTOBURGER WALD15:36
2430IURII VEKSHINVELIKIY NOVGOROD15:48
3495OLEKSANDR TSYHANOVVALERI TEAM18:29
4212IVAN KAZANTSEVLYTKARINO20:07
5430IURII VEKSHINVELIKIY NOVGOROD21:28
671LEIF MAGNE BILLINGSØEIDSKOG O-LAG24:45
7211YURY PERELYAEVLYTKARINO26:18
 
447VIKTOR TITOVVELIKIY NOVGORODdnf
380ANTTI OJALATURENGIN SARESTUSdnf
203VLADIMIR KOPEIKINLYTKARINOdns
76DANIS KADYROVELECTROUGLI MOSCOW REGIONdns
298TEUVO SLANTPöNTTöVUOREN PEIKOTdns
55JØRN TORGERSENBTdns
 
 
 
M75 (4)
PlStnoNameYBClubTime
82VESA PAAVOLAEPILäN ESAmp
205VLADIMIR VASILYEVLYTKARINOdns
316HELGE REVHAUGRINGERIKE O-LAGdns
399ERROL PITTETULU`S REISEWELTdns
 
 
 
M80+ (3)2,4 km 30 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
183SEPPO PAAVOLAEPILäN ESA34:01
 
102OSMO LINDEMANHELSINGIN SUUNNISTAJATdns
318FRANK TORMOD DAHLENRINGERIKE O-LAGdns
 
 
 
MBS (17)
PlStnoNameYBClubTime
10ONUR ÖZGÜLALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
7SİNEM SARITAŞALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
11BATUHAN HORASANALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
8SELAHATTİN ÖZCANALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
22BEYZA YANARALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
22BEYZA YANARALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
18İSMAİL TAŞKINALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
9ESİN TOKAÇALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
16SİMAY GÖRÜROĞLUALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
14İLKAY UMUT ÇİFCİALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
20BATUHAN ÇİLLİALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
12HİLMİ ASLANALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
19ALPEREN AŞKANALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
17CAN DEMİRALALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
13CEREN EYİLİKLERALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
21DANIEL EFE DAVUTOVİÇ ARDIÇALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
15VİLDAN DEMİRALANYA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU SLdns
 
 
 
MBL (1)
PlStnoNameYBClubTime
1239ALEXANDER KOTLIARSKIYNORTHERN WIND11:58
 
 
 
W10 (3)
PlStnoNameYBClubTime
1110ELSA WANEK TERRYIFK LIDINGö SOK8:37
2376EVGENIYA SHCHEGLOVATULA9:47
 
273VIKTORIIA CHERNOVAORIENTA-KUNCEVOdns
 
 
 
W12 (6)
PlStnoNameYBClubTime
1114DARIA DEGTIAREVAIKAR13:35
 
485VERA ZHUKOVAIMP121 ZHUKIdns
485VERA ZHUKOVAIMP121 ZHUKIdns
164NECIP FAZIL TÜTÜNEKENKIRMIZI PABUÇLARdns
487LUIBOV BURDINAINGRIAdns
492ALENA MIKRIUKOVFERDİdns
 
 
 
W14 (7)
PlStnoNameYBClubTime
1268ELIZA BOLOTOVAORIENTA-KUNCEVO9:53
2456OLESYA PARKHUTYAROSLAVIA10:17
3429DARIA KHRAMOVAVELIKIY NOVGOROD10:30
4439OLGA ORLOVAVELIKIY NOVGOROD10:36
5444SOFIA PAVLOVAVELIKIY NOVGOROD12:51
6130NEHİR KARAKOÇAKİNEGÖL BELEDİYESPOR13:58
767OLGA PODKORYTOVADOLGOPA14:41
 
 
 
W16 (7)
PlStnoNameYBClubTime
1244IRYNA KLYMENIUKOC O-KOMPAS13:31
2126AZRA COŞKUNİNEGÖL BELEDİYESPOR13:36
3124ALEYNA MİNDENİNEGÖL BELEDİYESPOR14:17
4281ALÉNA ZHUKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO16:05
5281ALÉNA ZHUKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO26:28:00
 
490ALINA BALGINAFERDİdns
23HATICE ELIF KURTALTUN HEDEF GSKdns
 
 
 
W18-20 (6)
PlStnoNameYBClubTime
1403AYŞA ASYA TUZCUOĞULLARIÜMRANIYE BELEDIYESI GENçLIK VE13:59
2200CLARA SPIKIMP118 LEKSANDS OK14:30
3127SEMANUR ÖZDEMİRİNEGÖL BELEDİYESPOR14:55
4199TUVA-CAJSA SPIKIMP118 LEKSANDS OK15:02
5304ANNA AUSTAD SVEENRAUMAR ORIENTEERING20:49
 
34EYLÜL ŞENALAOSKdns
 
 
 
W21A (20)
PlStnoNameYBClubTime
1219MARIA IGONINAMSU15:31
22ANNA PANGRÁCOVÁCESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOV15:47
3228OLEKSANDRA PARKHOMENKONEO DSK15:55
4458POLINA SMIRNOVAYAROSLAVIA16:54
5378RONJA HILLTUMBA-MäLARHöJDEN18:39
636KAMILA IBRAYEVAASTANA ORIENTEERING TEAM18:41
7263EKATERINA BYRKINAO-MEPHI18:56
8137GÜLŞAH MİYASAOĞLU TÜLEKİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG19:21
9325ANASTASIIA SHARKOVAIMP45 SAINT-PETERSBURG19:53
10238MARGARITA BAKUSTINANORTHERN WIND20:02
11305STINE AUSTADRAUMAR ORIENTEERING20:49
12347MARIA NOVOKOVICHSRD22:02
13308LINDA ENGENRAUMAR ORIENTEERING22:58
14120ZOSYA KOSTROVAINDIVIDUAL23:55
15324NATALIA KULAEVASAIGAKI24:24
1637LYUBOV MAKOSKOASTANA ORIENTEERING TEAM31:34
 
471VLADA CHESKIDOVAYEKATERINBURGdns
163ŞEYMA TÜTÜNEKENKIRMIZI PABUÇLARdns
38AINUR SEKERBEKOVAASTANA ORIENTEERING TEAMdns
323DARIA DZEKUNOVARUMBdns
 
 
 
W21E (12)
PlStnoNameYBClubTime
1242ANTONINA NAIDIONOVANW17:20
259TATIANA KONKOVADEFSPORT18:13
3121ANNA CHELNOVAINGRIA18:28
4119MARINA ROSINKINDIVIDUAL18:44
5233VIKTORIIA PLAKHOTNIKNORD19:44
6180HANNA FEDOSIEIEVAKYIVSKA RUS19:46
7498EKATERINA MENSHOVAADVENTURE AURA19:51
8332NATALLIA SHAKHMETAVASK KAMVOL20:11
9235HANNA ANDROSOVYCHNORD21:16
10125HİLAL ORUÇİNEGÖL BELEDİYESPOR21:25
11453NATALIA BANDUROVAVETEROK34:21
 
218MARIIA NOVIKOVAMO CSPPSNVSdns
 
 
 
W35 (13)
PlStnoNameYBClubTime
1258MARIA KRYLOVAOMEGA17:50
2312ZINAIDA LUKIANOVARB UNITED17:51
3333INA TSITOVASK KAMVOL17:58
4136GONCA ÜNALİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG18:28
5326ANNA PULNEVAIMP72 SAINT-PETERSBURG22:01
6138EMEL SEÇER YILMAZİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG22:16
765EKATERINA PODKORYTOVADOLGOPA34:03
8504ZHUKOVA NATALIAORIENTA-KUNCEVO34:35
 
445ELENA VETROVAVELIKIY NOVGORODdns
445ELENA VETROVAVELIKIY NOVGORODdns
58KRISTINA MASEVICIUTEDAINAVAdns
374ANNA STEPANOVATULAdns
493ANNA MIKRIUKOVAFERDİdns
 
 
 
W40 (16)
PlStnoNameYBClubTime
1300ANASTASIA ROUTSIRASTI JYRY20:05
2173VICTORIA LEXINAKOTIKI20:10
3473ALENA BUKREEVAYEKATERINBURG20:18
4383ELENA EFIMOVATYUMEN21:46
5428ELENA KHRAMOVAVELIKIY NOVGOROD27:09
6140CANAN YILDIZ ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG30:59
7406OLHA SOBCHUKVALERI TEAM33:22
8240DINARA BAITYSHEVANUR-SULTAN47:39
9140CANAN YILDIZ ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG34:41:00
 
491ANASTASIA ERSHOVAFERDİdns
486ANNA ZHUKOVAIMP121 ZHUKIdns
486ANNA ZHUKOVAIMP121 ZHUKIdns
79EKATERINA LOSHCHILINAELKAdns
466JULIA DOBRYNINAYEKATERINBURGdns
479MARINA IARKOVAYEKATERINBURGdns
283IRINA DYAKONOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVOdns
 
 
 
W45 (17)
PlStnoNameYBClubTime
1362JANA SKORPILOVATJ JISKRA HORICE19:33
2443IULIIA DAVYDOVAVELIKIY NOVGOROD19:40
3446ELENA SMIRNOVAVELIKIY NOVGOROD19:42
4336ALEXANDRA KONDRATEVASK KAMVOL19:54
5295IRINA KORNEEVASTALINGRAD21:02
6237ELENA AVERINANORTHERN WIND21:54
7441NADEZHDA EREMENKOVELIKIY NOVGOROD21:58
8246OLENA SHERENKOVSKAO-CLUB22:58
9437ANNA ORLOVAVELIKIY NOVGOROD23:26
10432NATALIIA SYRALEVAVELIKIY NOVGOROD25:39
11175OLGA LINKEVICHKRASNOYARSK29:36
 
30ŠÁRKA KAŠPAROVÁAOP-ORIENTACNI BEH OPAVAmp
352NATALIA KARAVAEVASTALINGRADdns
357OLGA ULANKOVASUNSPORTdns
462OLGA KUZNETSOVAYEKATERINBURGdns
315IRINA FROLOVAREACTIVOdns
101NATALIA ILVESHBM LENINGRAD REGIONdns
 
 
 
W50 (16)
PlStnoNameYBClubTime
1440TATIANA SEKHINAVELIKIY NOVGOROD18:34
2259YULIA ZAVIALOVAOMEGA19:38
2259YULIA ZAVIALOVAOMEGA19:38
4118LENA KAPARAINDIVIDUAL19:45
5353ANN-SOFIE BRINKSTIGMäNNEN KARLSHAMNS OK20:59
6198ÅSA SPIKIMP118 LEKSANDS OK21:12
7303ANNE-GRETE AUSTADRAUMAR ORIENTEERING26:08
8266TATYANA BOLOTOVAORIENTA-KUNCEVO26:51
8272JULIA GUSSAKORIENTA-KUNCEVO26:51
10340NATALIA NIKIFOROVASKIWAX35:46
1132GAMZE DÜŞMEZAOSK51:01
 
40KARIN STENEBOATTUNDA OKdns
477ELENA KAPITONOVAYEKATERINBURGdns
469IRINA CHESKIDOVAYEKATERINBURGdns
359NATALIA KUNITSKAYATITAN OKdns
328TAMARA KHIZHNYAKSAMBOdns
 
 
 
W55 (19)
PlStnoNameYBClubTime
1331LILL-ANN TORPSANDEFJORD ORIENTERINGSKLUBB17:49
2111ANN-LOUISE ALMQVISTIFK MORA OK18:58
36TRINE MARIT JUSTAD RAAENAKER BRYGGE ORIENTERING19:29
4307IDA KRISTINE FLA ENGENRAUMAR ORIENTEERING19:38
5269GALINA MITEREVAORIENTA-KUNCEVO20:34
6279TATIANA SAFONOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO20:46
7425PETYA DIMITROVAVARIANT 521:53
846IRINA RUMYANTSEVAAZIMUT23:51
9411LIUDMYLA STOIANVALERI TEAM24:09
 
297OLGA POKOTILOPOLIKSmp
377CARINA JOHANSSONTUMBA-MäLARHöJDENmp
194EMA BIKELIENELABIRINTASmp
455MAYYA ANKUDINOVAYAROSLAVIAmp
61JANINA JONAUSKIENEDEVYNI OSKdnf
335ALENA SHAKHMETAVASK KAMVOLdns
230LARISA SAVINYKHNEVA-FOXdns
254LILIIA FEDOROVAO-CLUB MOSCOWdns
349SVETLANA KORNEEVAPLASMAdns
385MARIANNA LUKIANOVAIMP3 UFA-UNITEDdns
 
 
 
W60 (22)
PlStnoNameYBClubTime
1207GULSINA KUCHERENKOLYTKARINO16:55
2290TAMARA FEDOROVAPERM17:09
3104ANNE PELTO-HUIKKOHIISIRASTI17:19
4176OLGA KUZMINAKRASNOYARSK18:45
5251TETIANA HUTSALENKOO-CLUB18:53
6457IRINA SEDOVAYAROSLAVIA20:12
7416TAMARA ZENCHENKOVALERI TEAM20:21
8389TATIANA PAKHOMOVAIMP28 UFA-UNITED21:15
9417HALINA BIZIUKVALERI TEAM22:53
10201OLGA DANILCHENKOVALIGA-ZHULEBINO23:20
11112KANE ANDERSSONIFK MORA OK25:05
12156SIRPA PAPINSAARIKANGASALA SK34:56
13416TAMARA ZENCHENKOVALERI TEAM26:15:00
 
412TETIANA SOLOMICHEVAVALERI TEAMmp
85OLGA VEDINAERMAKdns
85OLGA VEDINAERMAKdns
249IRYNA DIACHENKOO-CLUBdns
392DANIELA GUGLIELMETTIULU`S REISEWELTdns
72OLGA KORCHAGINAEKATERINBURGdns
63GALINA GOLUBEVADMITROVdns
70TAMARA SIMONOVADUBNAdns
77LIUDMILA SHEVCHENKOELECTROUGLI MOSCOW REGIONdns
 
 
 
W65 (16)
PlStnoNameYBClubTime
1420MONA BUGGE HAUGVALSET STANGE O-LAG16:07
2192JURATE ULEVICIENELABIRINTAS16:53
3191EGLE KRASUCKIENELABIRINTAS16:58
494MARGRETE JØRANDLIGJø-VARD O-LAG17:35
5190RUTA STANEVICIENELABIRINTAS17:49
6330ANNE LISE ANDREASSENSANDEFJORD17:55
7418OLHA POZNAIEVAVALERI TEAM18:45
8409LIDIIA GAVRYLENKOVALERI TEAM20:46
9213ALINA KAZANTSEVALYTKARINO21:33
10209OLGA CHUDAKOALYTKARINO21:49
11452VALENTINA DMITRIEVAVELIKIY NOVGOROD25:18
12204ALEKSANDRA PIANKOVALYTKARINO25:24
12438ELENA ORLOVAVELIKIY NOVGOROD25:24
 
189ROMA BALEISIENELABIRINTASdnf
206VALENTINA VASILYEVALYTKARINOdns
400MARGRIT HOFERULU`S REISEWELTdns
 
 
 
W70 (7)
PlStnoNameYBClubTime
1280VALENTINA MESHERYAKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO20:43
2413LIUDMYLA KOTLOVAVALERI TEAM20:54
3286TATIANA MARKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO21:58
4210ZINAIDA LOIKALYTKARINO46:17
 
381LEENA OJALATURENGIN SARESTUSdnf
54INGJERD SOGNNÆSBTdns
96MIRJA-LIISA LAAKSO-LÄHTEENMÄKIHäMEENLINNAN TARMOdns
 
 
 
W75 (2)
PlStnoNameYBClubTime
250NADIIA MARCHENKOO-CLUBdns
317ELIN DAHLENRINGERIKE O-LAGdns
 
 
 
WBL (3)
PlStnoNameYBClubTime
1158MARLENE ALMQVISTKARLSKRONA SOK12:11
 
226GÖZE KONURALP GÜNALNEO DSKdns
170AYŞE AYDINOĞLUKONYA FERDİdns
 
 
 
WBS (2)
PlStnoNameYBClubTime
1344WENCHE BROBAKKENSNERTINGDAL O-LAG21:01
 
310TINA BJØRNSTADRAUMAR ORIENTEERINGdns