Antalya O-Fest Alanya 2021Per 4.11.2021 15:25
Antalya O-Fest Alanya 2021
Results - Stage 2 Classic - Cebelireiscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M10 (8)1,0 km 30 m7 C
PlStnoNameYBClubTime
1285VASILIY LOGVINENKOIMP36 ORIENTA-KUNCEVO13:07
2499THEODOR WANEK TERYIFK LIDINGö SOK16:59
3434GEORGII SYRALEVVELIKIY NOVGOROD17:49
4475FILIPP KROKHMALEVYEKATERINBURG25:16
568GEORGII PODKORYTOVDOLGOPA25:33
629BOĞAÇ RÜZGAR TUZCUOĞULLARIANKARA FERDI29:13
 
227ARAS GÜNALNEO DSKdns
500ARSENYI BELYAEVYEKATERINBURGdns
 
 
 
M12 (7)1,4 km 30 m9 C
PlStnoNameYBClubTime
1436SVETOZAR KLIMONTOVVELIKIY NOVGOROD18:33
2116IGNAT DEGTIAREVIKAR21:41
3448KONSTANTIN BASHKOVELIKIY NOVGOROD27:06
4313MAKSIM POPOVRB UNITED35:59
 
115ZAKHAR DEGTIAREVIKARmp
276EVGENIY PIKALOVORIENTA-KUNCEVOdns
402SERGEY SHEVCHENKOUZAO-TEAMdns
 
 
 
M14 (7)1,9 km 50 m11 C
PlStnoNameYBClubTime
1468IVAN CHESKIDOVYEKATERINBURG20:47
228IVAN MOROZOVAMOR22:30
3278ANTON FADEEVORIENTA-KUNCEVO29:54
4275OLEG POPOVORIENTA-KUNCEVO30:33
5129HAMZA TURNAİNEGÖL BELEDİYESPOR33:33
6241YESSENZHAN YERKENOVNUR-SULTAN1:09:59
 
484PAVEL ZHUKOVIMP121 ZHUKImp
 
 
 
M16 (6)4,6 km 175 m20 C
PlStnoNameYBClubTime
1131AHMET YAZICIİNEGÖL BELEDİYESPOR1:19:48
2404ALTAR ILGAZ TUZCUOĞULLARIÜMRANIYE BELEDIYESI GENçLIK VE1:31:48
3132GÜRHAN HORASANLIİNEGÖL BELEDİYESPOR1:59:45
4284VLADIMIR LOGVINENKOIMP36 ORIENTA-KUNCEVO2:04:09
5128YUSUF VURĞUNİNEGÖL BELEDİYESPOR2:08:55
 
66VLADIMIR PODKORYTOVDOLGOPAdnf
 
 
 
M18-20 (5)5,4 km 185 m23 C
PlStnoNameYBClubTime
1274IVAN MOSTEPANOVORIENTA-KUNCEVO57:52
2422IVAYLO DRAGOEVVARIANT 558:15
3363MAREK SKORPILTJ JISKRA HORICE1:16:03
4159TURGUT KÖSEKASTAMONU GSM1:18:24
 
24ALPEREN ÖZCANALTUN HEDEF GSKdnf
 
 
 
M21A (10)5,4 km 185 m24 C
PlStnoNameYBClubTime
1346SERGEI SELEZNEVSRD59:42
2106SERGEY TSAUNHOROSHEVO1:11:00
3478VADIM BARBASHOVYEKATERINBURG1:21:00
488NAZIM ALTUNFERDİ1:23:46
551RÖHNER UWEBERLIN1:39:07
6489ALPER AKYOLTSK SPOR GÜCÜ2:01:48
7338MYKHAILO SVYRYDIUKSK KAMVOL2:19:20
8264VLADIMIR MOLOCHKOVO-MEPHI3:10:53
952TABKA SLIMBERLIN3:20:34
 
86MEHMET AKYERFERDİdns
 
 
 
M21E (41)
PlStnoNameYBClubTime
1339YURY MASNYYSKIRUNNERRU50:19
2147CANSEL SARAÇJANDARMA GÜCÜ SK55:00
3373ÖZGÜR FETTAHTSK SPOR GÜCÜ58:07
4151AHMET KAÇMAZJANDARMA GÜCÜ SK59:57
5234DMYTRO LEVINNORD1:01:00
649RAVIL INIYATULLINBEGUNKI1:01:11
7371AYHAN BİKİRTSK SPOR GÜCÜ1:03:03
8178NIKITA SMIRNOVKSO YAHKROMA1:03:14
9145HARUN İŞLERJANDARMA GÜCÜ SK1:06:28
10217PAVEL NOVIKOVMO CSPPSNVS1:09:15
11148ERCAN DUDAKJANDARMA GÜCÜ SK1:11:44
12232DMYTRO PLAKHOTNIKNORD1:13:31
13488NAZIM MUSLUTSK SPOR GÜCÜ1:14:22
14231ALİ AYDINNİKSAR BELEDİYE SK1:16:41
15370CENK ÖZGÜLERTSK SPOR GÜCÜ1:18:11
16365KORAY ŞAHİNTSK SPOR GÜCÜ1:20:34
17314ANDREY MOROZOVREACTIVO1:22:25
18342MICHAEL CRONESLOW1:22:57
19367ONUR DEMİRCİTSK SPOR GÜCÜ1:24:10
20368ONUR ALTINTSK SPOR GÜCÜ1:26:11
21503MAXIM SIMAKOVBRIGHTNET1:27:46
2239FREDRIK STENEBOATTUNDA OK1:28:10
23369ÜMİT BALATLITSK SPOR GÜCÜ1:36:07
24122PHILIPP ERMACHENKOVISKATEL PH1:38:36
25372ÇAĞLAR KASIMTSK SPOR GÜCÜ1:48:15
261JAN SEMERÁDCESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOV1:58:10
27107JEREMY COLGANHUDSON VALLEY ORIENTEERING1:59:55
28366ÇAĞRI AKGÜNTSK SPOR GÜCÜ2:00:28
29172OLEG LEXINKOTIKI2:01:02
30141ÖZGÜR ÖZDEMİRİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG2:05:14
31225HAKAN KAYANNEO DSK2:06:14
32223AHMET ŞALLINEO DSK2:19:47
 
423TERVEL DRAGOEVVARIANT 5mp
497IGOR ELMANADVENTURE AURAmp
108NAZAR LEVYTSKYIIF-DEAFdnf
364MUHAMMED KAVAKTSK SPOR GÜCÜdnf
3MAREK SPILKACESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOVdnf
506DMITRII SHUBINFERDİdns
224YUSUF AVŞARNEO DSKdns
87MEHMET ZAHİD ÇETİNKAYAFERDİdns
26ALİ ERİNMEZALTUN SPOR KULÜBÜdns
 
 
 
M35 (22)6,2 km 230 m27 C
PlStnoNameYBClubTime
1181OLEKSANDR SANKINKYIVSKA RUS56:52
227ALEKSEI MOROZOVAMOR59:45
3196JARKKO LAURONENLAIHIAN LUJA1:01:36
4311EVGENIY POPOVRB UNITED1:04:07
556ILGIZAR NASIBULLINCAO-TEAM MOSCOW1:09:32
6375OLEG SHCHEGLOVTULA1:12:18
774VLADIMIR TEMYAKOVELBRUS1:16:11
8146ALİ UÇARJANDARMA GÜCÜ SK1:18:25
9262VICTOR BYRKINO-MEPHI1:22:12
10505ALEXEY GOLIKOVELKA1:24:06
11150ÖMER HARMANJANDARMA GÜCÜ SK1:27:59
12162RUSLAN AKHMETZIANOVKHOROSHEVO1:40:44
13292IVAN BEKLEMYSHEVPERM1:42:27
14481VLADIMIR DOTCENKOYEKATERINBURG1:44:23
1564EVGENIY PODKORYTOVDOLGOPA1:46:24
16260VLADIMIR DUDNIKOVO-MEPHI1:48:18
17327MARAT PULNEVIMP72 SAINT-PETERSBURG1:48:45
 
483ANDREI ZHUKOVZHUKImp
123TARIK ŞEKERİNEGÖL BELEDİYESPORdns
161DMITRY PRYANIKOVKENTAVRdns
261ALEXEY ERMACHENKOVO-MEPHIdns
177DMITRII BALABANOVKSO KOMPASdns
 
 
 
M40 (16)5,5 km 200 m23 C
PlStnoNameYBClubTime
1337DMITRI MIRONOVSK KAMVOL49:08
2382ALEXANDER EFIMOVTYUMEN53:54
3117SERGEI MOROZOVIKAR56:40
490EDVARDAS SCERBAVICIUSFORTUNA57:04
5482ANTON FEDOSINZENMONEYRU58:27
6257NIKOLAY KRYLOVOMEGA1:04:24
7459IVAN YAKHINYEKATERINBURG1:05:32
8256MICHAEL HOFEROLG RYBURG1:13:27
9345MIKHAIL IPPOLITOVSPORTKULTRU1:18:24
10463ALEXANDR BELYAEVYEKATERINBURG1:22:21
11248IEVGEN KHALIAVAO-CLUB1:23:55
12245SERGII GERASKINO-CLUB1:26:17
13282DENIS LOGVINENKOIMP36 ORIENTA-KUNCEVO1:41:57
14405SERHII SOBCHUKVALERI TEAM1:53:03
 
494ANDREI MIKRIUKOVFERDİmp
139BÜLENT ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdnf
 
 
 
M45 (21)5,2 km 185 m24 C
PlStnoNameYBClubTime
1398BEAT BERGERULU`S REISEWELT57:10
2174OLEG LINKEVICHKRASNOYARSK58:21
3291SERGEY PAVLOVPERM1:01:28
4467VLADIMIR DOBRYNINYEKATERINBURG1:03:28
5474SERGEI KROKHMALEVYEKATERINBURG1:04:13
6243VALERII MAZNYIOC O-KOMPAS1:07:08
7435ALEKSEI KLIMONTOVVELIKIY NOVGOROD1:10:02
8214ALEXEY GORBACHEVLYTKARINO1:11:16
992SERGEY PIROGOVFRYAZINO1:11:37
10427NIKOLAY KHRAMOVVELIKIY NOVGOROD1:13:38
11296VLADIMIR KORNEEVSTALINGRAD1:21:50
12113DMITRII DEGTIAREVIKAR1:22:10
13109MARTIN TERRYIFK LIDINGö SOK1:24:26
14442ALEXEY EREMENKOVELIKIY NOVGOROD1:26:24
15433ALEKSEI SYRALEVVELIKIY NOVGOROD1:31:26
16350ANDREY BEREZINSTALINGRAD1:37:05
17267IGOR BOLOTOVORIENTA-KUNCEVO1:42:25
18351SERGEY KARAVAEVSTALINGRAD1:53:07
 
142SİNAN ŞENİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdns
401ALEXEY SHEVCHENKOUZAO-TEAMdns
454SVIATOSLAV KUZNETSOVWHITE NIGHTSdns
 
 
 
M50 (21)5,1 km 170 m21 C
PlStnoNameYBClubTime
1299ALEXANDER AFONYUSHKINRAMENSKOYE46:52
278LEONID NIKITINELK55:01
3470VLADIMIR CHESKIDOVYEKATERINBURG1:00:46
4247ANDRII USENKOO-CLUB1:00:49
5236SERG TIUNIATKINNORD STAR1:02:04
6408VITALII GLUSHENKOVVALERI TEAM1:02:55
7294ANVAR NURISLAMOVPERM SOKOL1:03:09
895ALEKSEI VOLKOVGORELOV&CO PERM1:04:56
9461ALEXANDR DOBRYNINYEKATERINBURG1:05:27
10421MILEN DRAGOEVVARIANT 51:08:19
11480PAVEL SHABASHOVYEKATERINBURG1:11:22
12100KONSTANTIN ILVESHBM LENINGRAD REGION1:16:13
13293VSEVOLOD NEGASHEVPERM SOKOL1:19:46
14265OLEG SHERENKOVSKYIO-CLUB1:22:09
15252OLEKSII BUBNOVO-CLUB1:28:17
16394STEFAN HESSULU`S REISEWELT1:31:00
17289ANDREI TURTYGINPERM1:31:01
 
341JAN HOLECSKOB OSTRAVAmp
356DMITRIY AVERINSUNSPORTmp
465SERGEY IVANOVYEKATERINBURGdnf
390ERNST SULTANBEKOVIMP28 UFA-UNITEDdns
 
 
 
M55 (19)4,4 km 145 m19 C
PlStnoNameYBClubTime
160GENADIJUS JONAUSKASDEVYNI OSK47:46
2197PER SPIKLEKSANDS OK50:01
3154URPO VÄÄNÄNENKALEVAN RASTI51:31
443ANDREI MITENKOVAZIMUT58:36
5396JÜRG WÄLCHLIULU`S REISEWELT1:00:13
645YURIY RUMYANTSEVAZIMUT1:04:30
7410SERGII STOIANVALERI TEAM1:06:46
891ERIK RUOTSALAINENFRöLUNDA OL1:10:18
9343FRODE ØDEGÅRDSTUENSNERTINGDAL O-LAG1:11:15
10215AZAT VAKHITOVMAGNET1:13:29
11165SVEN OHRVIKKONNERUD IL1:13:44
12391ANDREAS LÜTHIULU`S REISEWELT1:16:26
13255ROLF WETTSTEINOL ZIMMERBERG1:21:13
1444IGOR KISELEVAZIMUT1:24:57
15348MIKHAIL KORNEEVPLASMA1:25:06
1662TOMAS NAVALINSKASDEVYNI OSK1:37:10
 
81DMITRY PERCHONOKEMEK HEFERdns
50VLADIMIR BOCHARNIKOVBELGORODdns
253SERGEI FEDOROVO-CLUB MOSCOWdns
 
 
 
M60 (32)3,8 km 120 m19 C
PlStnoNameYBClubTime
1397MARTIN SACHERULU`S REISEWELT40:59
2395ULU AESCHLIMANNULU`S REISEWELT43:00
369NIKOLAI FEDOROVDREAM TEAM43:58
4195VYTAUTAS BIKELISLABIRINTAS47:54
5476VLADIMIR CHAGINYEKATERINBURG48:19
6386VALERIIAN LUKIANOVUFA-UNITED48:27
75RICHARD ZEINER-GUNDERSENAKER BRYGGE ORIENTERING51:16
8103TIMO ASIKAINENHIISIRASTI53:32
9309TOR STRANDRAUMAR ORIENTEERING53:44
10354GÖRAN MÅNSSONSTIGMäNNEN KARLSHAMNS OK53:48
11361MARTIN SKORPILTJ JISKRA HORICE54:09
12179SERGEY LEVITSKIKHKUPOL54:18
13322SERGEİ SOLDATOVRU54:35
14160REIJO TOPPARIKAUHAVAN WISA1:00:10
15301MARKKU HAMALAINENRASTIVARSAT1:00:21
16171EERO HAUTALAKORTJV1:02:27
17393FRANCESCO GUGLIELMETTIULU`S REISEWELT1:03:43
18319ERIC HAUGENRINGSAKER O-LAG1:04:14
1984ARKADII VEDINERMAK1:05:41
20424DIMITIR DIMITROVVARIANT 51:07:46
21220MIKHAIL VASILYEVMY MOSCOW1:08:06
22388OLEG PAKHOMOVIMP28 UFA-UNITED1:10:02
23229ALEXEY KUDINOVNEVA-FOX1:11:06
24419DMYTRO HORELYYVALERI TEAM1:14:30
25387MARAT ?UDARISOVIMP28 UFA-UNITED1:14:52
26306KNUT ENGENRAUMAR ORIENTEERING1:15:43
27329RUNE ERDALSAMNANGER1:21:31
28415SERHII SYDOROVVALERI TEAM1:29:52
29270BORIS ELFIMOVORIENTA-KUNCEVO1:37:08
30360ALEX BORTITAN OK1:41:29
 
75IVAN TEMYAKOVELBRUSdns
134KURTULUŞ ANILİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdns
 
 
 
M65 (25)3,5 km 120 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1288BJØRN GRINDEOSI40:11
299JUKKA-PEKKA RANTIOHAUHON SISU40:14
3431ANDREY OSHMARINVELIKIY NOVGOROD43:16
493ARNFINN PEDERSENGJø-VARD O-LAG44:57
5287ARE ERIKSENOSI45:36
6426DMITRIY VILENTSVDP45:46
798PEKKA LIUKKALAHAUHON SISU50:55
8379TIMO AHLROTHTURENGIN SARASTUS51:33
941TOR WILLY SOLBERGSETERAUSTMARKA IL - ORIENTERING53:40
10187RIMANTAS KRASUCKISLABIRINTAS54:02
11157THOMAS ALMQVISTKARLSKRONA SOK54:55
12451SERGEY YANVELIKIY NOVGOROD1:01:24
13193RAIMONDAS PAKNYSLABIRINTAS1:03:18
14185HENRIKAS ULEVICIUSLABIRINTAS1:04:31
15302JAN SVEENRAUMAR ORIENTEERING1:04:54
1697HANNU LÄHTEENMÄKIHäMEENLINNAN TARMO1:05:22
17208CHUDAKOV ANATOLIYLYTKARINO1:07:06
18414ANDRII SHPILLIERVALERI TEAM1:09:11
19186KESTUTIS BALEISISLABIRINTAS1:12:30
20184BERNARDAS EIMAITISLABIRINTAS1:15:12
21105SIMO VALTANENHINNERJOEN YRITYS1:18:14
2257SERGEY CHERKESOVCHUDOVO1:27:05
23155KARI PAPINSAARIKANGASALA SK1:37:12
 
188VIDIMANTAS ARASIMAVICIUSLABIRINTASdns
153BÖRJE VARTIAINENKALEVAN RASTIdns
 
 
 
M70 (13)2,7 km 70 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
171LEIF MAGNE BILLINGSØEIDSKOG O-LAG34:48
2182VIDIMANTAS BUMELISLABIRINTAS48:37
3212IVAN KAZANTSEVLYTKARINO51:48
4211YURY PERELYAEVLYTKARINO52:06
535NIKOLAUS RISCHASG TEUTOBURGER WALD55:06
6495OLEKSANDR TSYHANOVVALERI TEAM56:04
7447VIKTOR TITOVVELIKIY NOVGOROD56:33
8298TEUVO SLANTPöNTTöVUOREN PEIKOT57:14
9430IURII VEKSHINVELIKIY NOVGOROD57:29
1076DANIS KADYROVELECTROUGLI MOSCOW REGION1:22:34
 
203VLADIMIR KOPEIKINLYTKARINOmp
380ANTTI OJALATURENGIN SARESTUSdnf
55JØRN TORGERSENBTdns
 
 
 
M75 (4)2,0 km 35 m12 C
PlStnoNameYBClubTime
1205VLADIMIR VASILYEVLYTKARINO27:09
2316HELGE REVHAUGRINGERIKE O-LAG27:10
3399ERROL PITTETULU`S REISEWELT45:59
 
82VESA PAAVOLAEPILäN ESAmp
 
 
 
M80+ (3)2,0 km 35 m12 C
PlStnoNameYBClubTime
1318FRANK TORMOD DAHLENRINGERIKE O-LAG38:40
283SEPPO PAAVOLAEPILäN ESA43:41
3102OSMO LINDEMANHELSINGIN SUUNNISTAJAT1:54:54
 
 
 
MBL (1)1,4 km 30 m9 C
PlStnoNameYBClubTime
1239ALEXANDER KOTLIARSKIYNORTHERN WIND33:20
 
 
 
W10 (3)1,0 km 30 m7 C
PlStnoNameYBClubTime
1376EVGENIYA SHCHEGLOVATULA10:09
2110ELSA WANEK TERRYIFK LIDINGö SOK20:23
3273VIKTORIIA CHERNOVAORIENTA-KUNCEVO26:42
 
 
 
W12 (4)1,4 km 30 m9 C
PlStnoNameYBClubTime
1492ALENA MIKRIUKOVYEKATERINBURG27:32
2485VERA ZHUKOVAIMP121 ZHUKI28:44
3114DARIA DEGTIAREVAIKAR32:12
 
487LUIBOV BURDINAINGRIAdns
 
 
 
W14 (7)1,8 km 40 m11 C
PlStnoNameYBClubTime
1439OLGA ORLOVAVELIKIY NOVGOROD22:06
2429DARIA KHRAMOVAVELIKIY NOVGOROD22:53
3456OLESYA PARKHUTYAROSLAVIA27:48
4268ELIZA BOLOTOVAORIENTA-KUNCEVO28:53
5444SOFIA PAVLOVAVELIKIY NOVGOROD38:16
667OLGA PODKORYTOVADOLGOPA40:31
7130NEHİR KARAKOÇAKİNEGÖL BELEDİYESPOR1:39:09
 
 
 
W16 (6)4,4 km 145 m19 C
PlStnoNameYBClubTime
1244IRYNA KLYMENIUKOC O-KOMPAS1:06:14
2124ALEYNA MİNDENİNEGÖL BELEDİYESPOR1:15:06
323HATICE ELIF KURTALTUN HEDEF GSK1:27:40
4126AZRA COŞKUNİNEGÖL BELEDİYESPOR1:32:05
5281ALÉNA ZHUKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO1:33:08
 
490ALINA BALGINAFERDİdns
 
 
 
W18-20 (6)5,0 km 160 m21 C
PlStnoNameYBClubTime
1403AYŞA ASYA TUZCUOĞULLARIÜMRANIYE BELEDIYESI GENçLIK VE1:03:24
2200CLARA SPIKIMP118 LEKSANDS OK1:07:49
3127SEMANUR ÖZDEMİRİNEGÖL BELEDİYESPOR1:55:24
 
199TUVA-CAJSA SPIKIMP118 LEKSANDS OKmp
384MARIIA EFIMOVATYUMENdnf
304ANNA AUSTAD SVEENRAUMAR ORIENTEERINGdns
 
 
 
W21A (19)4,3 km 160 m21 C
PlStnoNameYBClubTime
1228OLEKSANDRA PARKHOMENKONEO DSK47:44
2471VLADA CHESKIDOVAYEKATERINBURG56:30
3378RONJA HILLTUMBA-MäLARHöJDEN57:50
4219MARIA IGONINAMSU59:50
52ANNA PANGRÁCOVÁCESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOV1:00:25
636KAMILA IBRAYEVAASTANA ORIENTEERING TEAM1:01:20
7325ANASTASIIA SHARKOVASAINT-PETERSBURG1:12:16
8458POLINA SMIRNOVAYAROSLAVIA1:15:37
9308LINDA ENGENRAUMAR ORIENTEERING1:16:31
10238MARGARITA BAKUSTINANORTHERN WIND1:20:16
11305STINE AUSTADRAUMAR ORIENTEERING1:23:39
12347MARIA NOVOKOVICHSRD1:26:41
13324NATALIA KULAEVASAIGAKI1:26:58
14472VALERIA CHESKIDOVAYEKATERINBURG1:29:19
15263EKATERINA BYRKINAO-MEPHI1:39:54
16137GÜLŞAH MİYASAOĞLU TÜLEKİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG1:43:06
1737LYUBOV MAKOSKOASTANA ORIENTEERING TEAM1:52:50
18120ZOSYA KOSTROVAINDIVIDUAL2:06:59
 
323DARIA DZEKUNOVARUMBdns
 
 
 
W21E (14)6,0 km 210 m27 C
PlStnoNameYBClubTime
1180HANNA FEDOSIEIEVAKYIVSKA RUS1:05:57
2233VIKTORIIA PLAKHOTNIKNORD1:21:02
3218MARIIA NOVIKOVAMO CSPPSNVS1:21:10
4242ANTONINA NAIDIONOVANW1:24:34
5121ANNA CHELNOVAINGRIA1:27:49
6119MARINA ROSINKINDIVIDUAL1:35:46
7235HANNA ANDROSOVYCHNORD1:38:02
8453NATALIA BANDUROVAVETEROK1:43:24
9125HİLAL ORUÇİNEGÖL BELEDİYESPOR1:48:59
1059TATIANA KONKOVADEFSPORT1:51:22
11498EKATERINA MENSHOVAADVENTURE AURA1:56:17
 
332NATALLIA SHAKHMETAVASK KAMVOLdnf
149LALE HAN KILIÇJANDARMA GÜCÜ SKdnf
144GAMZE ALPDOĞANİZMİR ATLAS SKdnf
 
 
 
W35 (9)5,4 km 200 m26 C
PlStnoNameYBClubTime
1258MARIA KRYLOVAOMEGA1:05:51
2312ZINAIDA LUKIANOVARB UNITED1:09:44
3374ANNA STEPANOVATULA1:17:58
4333INA TSITOVASK KAMVOL1:18:01
5136GONCA ÜNALİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOG1:41:47
6445ELENA VETROVAVELIKIY NOVGOROD1:45:55
7326ANNA PULNEVAIMP72 SAINT-PETERSBURG1:55:24
865EKATERINA PODKORYTOVADOLGOPA2:06:20
 
138EMEL SEÇER YILMAZİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdnf
 
 
 
W40 (13)5,0 km 150 m21 C
PlStnoNameYBClubTime
1300ANASTASIA ROUTSIRASTI JYRY1:09:55
2473ALENA BUKREEVAYEKATERINBURG1:14:18
3486ANNA ZHUKOVAIMP121 ZHUKI1:19:51
4428ELENA KHRAMOVAVELIKIY NOVGOROD1:22:03
5173VICTORIA LEXINAKOTIKI1:28:48
679EKATERINA LOSHCHILINAELKA1:29:48
7283IRINA DYAKONOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO1:31:41
8479MARINA IARKOVAYEKATERINBURG1:34:15
9406OLHA SOBCHUKVALERI TEAM1:42:29
10466JULIA DOBRYNINAYEKATERINBURG1:46:33
11383ELENA EFIMOVATYUMEN2:08:32
 
140CANAN YILDIZ ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGdnf
240DINARA BAITYSHEVANUR-SULTANdnf
 
 
 
W45 (17)4,7 km 150 m21 C
PlStnoNameYBClubTime
1462OLGA KUZNETSOVAYEKATERINBURG1:06:35
2295IRINA KORNEEVASTALINGRAD1:07:27
3336ALEXANDRA KONDRATEVASK KAMVOL1:11:01
4446ELENA SMIRNOVAVELIKIY NOVGOROD1:13:17
5362JANA SKORPILOVATJ JISKRA HORICE1:16:52
6237ELENA AVERINANORTHERN WIND1:20:01
730ŠÁRKA KAŠPAROVÁAOP-ORIENTACNI BEH OPAVA1:20:07
8352NATALIA KARAVAEVASTALINGRAD1:25:33
9441NADEZHDA EREMENKOVELIKIY NOVGOROD1:25:53
10246OLENA SHERENKOVSKAO-CLUB1:28:56
11315IRINA FROLOVAREACTIVO1:31:54
12357OLGA ULANKOVASUNSPORT1:35:51
13101NATALIA ILVESHBM LENINGRAD REGION1:39:33
14437ANNA ORLOVAVELIKIY NOVGOROD1:48:45
15432NATALIIA SYRALEVAVELIKIY NOVGOROD2:03:00
16175OLGA LINKEVICHKRASNOYARSK2:03:48
17443IULIIA DAVYDOVAVELIKIY NOVGOROD2:19:58
 
 
 
W50 (14)4,1 km 120 m19 C
PlStnoNameYBClubTime
1477ELENA KAPITONOVAYEKATERINBURG1:00:38
2198ÅSA SPIKIMP118 LEKSANDS OK1:03:45
3440TATIANA SEKHINAVELIKIY NOVGOROD1:08:04
4353ANN-SOFIE BRINKSTIGMäNNEN KARLSHAMNS OK1:08:41
5118LENA KAPARAINDIVIDUAL1:11:29
6259YULIA ZAVIALOVAOMEGA1:12:56
740KARIN STENEBOATTUNDA OK1:16:23
8359NATALIA KUNITSKAYATITAN OK1:31:07
9266TATYANA BOLOTOVAORIENTA-KUNCEVO1:39:20
10469IRINA CHESKIDOVAYEKATERINBURG1:43:20
11340NATALIA NIKIFOROVASKIWAX1:49:45
 
272JULIA GUSSAKORIENTA-KUNCEVOdnf
303ANNE-GRETE AUSTADRAUMAR ORIENTEERINGdns
328TAMARA KHIZHNYAKSAMBOdns
 
 
 
W55 (20)3,6 km 100 m18 C
PlStnoNameYBClubTime
1166VESLEMØY SOLBERGKONNERUD IL52:09
2331LILL-ANN TORPSANDEFJORD ORIENTERINGSKLUBB1:00:18
3377CARINA JOHANSSONTUMBA-MäLARHöJDEN1:00:57
4307IDA KRISTINE FLA ENGENRAUMAR ORIENTEERING1:04:53
5455MAYYA ANKUDINOVAYAROSLAVIA1:06:23
6111ANN-LOUISE ALMQVISTIFK MORA OK1:08:13
7349SVETLANA KORNEEVAPLASMA1:08:29
8297OLGA POKOTILOPOLIKS1:12:52
96TRINE MARIT JUSTAD RAAENAKER BRYGGE ORIENTERING1:17:50
10269GALINA MITEREVAORIENTA-KUNCEVO1:19:19
11425PETYA DIMITROVAVARIANT 51:19:39
12230LARISA SAVINYKHNEVA-FOX1:24:24
1342METTE EINARSEN SOLBERGSETERAUSTMARKA IL - ORIENTERING1:38:11
14194EMA BIKELIENELABIRINTAS1:41:06
15279TATIANA SAFONOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO1:44:47
1646IRINA RUMYANTSEVAAZIMUT1:46:31
17411LIUDMYLA STOIANVALERI TEAM1:50:20
1861JANINA JONAUSKIENEDEVYNI OSK1:53:01
 
254LILIIA FEDOROVAO-CLUB MOSCOWdns
335ALENA SHAKHMETAVASK KAMVOLdns
 
 
 
W60 (21)3,3 km 90 m17 C
PlStnoNameYBClubTime
1112KANE ANDERSSONIFK MORA OK49:02
2290TAMARA FEDOROVAPERM1:01:51
372OLGA KORCHAGINAEKATERINBURG1:02:43
4201OLGA DANILCHENKOVALIGA-ZHULEBINO1:03:20
585OLGA VEDINAERMAK1:04:10
6389TATIANA PAKHOMOVAIMP28 UFA-UNITED1:04:20
7104ANNE PELTO-HUIKKOHIISIRASTI1:04:48
8392DANIELA GUGLIELMETTIULU`S REISEWELT1:11:25
970TAMARA SIMONOVADUBNA1:19:22
10192JURATE ULEVICIENELABIRINTAS1:23:08
11176OLGA KUZMINAKRASNOYARSK1:29:52
12457IRINA SEDOVAYAROSLAVIA1:32:53
1363GALINA GOLUBEVADMITROV1:35:32
14416TAMARA ZENCHENKOVALERI TEAM1:35:50
15249IRYNA DIACHENKOO-CLUB1:42:49
1677LIUDMILA SHEVCHENKOELECTROUGLI MOSCOW REGION1:43:16
17156SIRPA PAPINSAARIKANGASALA SK1:48:15
18207GULSINA KUCHERENKOLYTKARINO1:50:39
19412TETIANA SOLOMICHEVAVALERI TEAM1:51:20
 
251TETIANA HUTSALENKOO-CLUBmp
417HALINA BIZIUKVALERI TEAMdnf
 
 
 
W65 (15)2,7 km 70 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
1190RUTA STANEVICIENELABIRINTAS43:03
2213ALINA KAZANTSEVALYTKARINO48:24
394MARGRETE JØRANDLIGJø-VARD O-LAG48:42
4191EGLE KRASUCKIENELABIRINTAS54:07
5209OLGA CHUDAKOALYTKARINO54:24
6189ROMA BALEISIENELABIRINTAS57:24
7452VALENTINA DMITRIEVAVELIKIY NOVGOROD57:32
8400MARGRIT HOFERULU`S REISEWELT58:26
9420MONA BUGGE HAUGVALSET STANGE O-LAG1:00:40
10206VALENTINA VASILYEVALYTKARINO1:04:23
11409LIDIIA GAVRYLENKOVALERI TEAM1:11:34
12418OLHA POZNAIEVAVALERI TEAM1:15:03
13438ELENA ORLOVAVELIKIY NOVGOROD1:22:03
14204ALEKSANDRA PIANKOVALYTKARINO2:00:36
 
330ANNE LISE ANDREASSENSANDEFJORDmp
 
 
 
W70 (8)2,5 km 60 m12 C
PlStnoNameYBClubTime
1280VALENTINA MESHERYAKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO46:07
247TATIANA SHEVCHENKOAZIMUT50:24
3381LEENA OJALATURENGIN SARESTUS56:26
454INGJERD SOGNNÆSBT1:07:36
5183SKAIDRA BUMELIENELABIRINTAS1:09:43
6286TATIANA MARKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVO1:12:44
796MIRJA-LIISA LAAKSO-LÄHTEENMÄKIHäMEENLINNAN TARMO1:33:47
8413LIUDMYLA KOTLOVAVALERI TEAM1:43:53
 
 
 
W75 (2)1,8 km 30 m11 C
PlStnoNameYBClubTime
1250NADIIA MARCHENKOO-CLUB47:37
2317ELIN DAHLENRINGERIKE O-LAG1:03:48
 
 
 
WBL (2)1,4 km 30 m9 C
PlStnoNameYBClubTime
1277NATALIA BLAZHENKOVAORIENTA-KUNCEVO51:21
 
226GÖZE KONURALP GÜNALNEO DSKdns
 
 
 
WBS (2)1,0 km 30 m7 C
PlStnoNameYBClubTime
1310TINA BJØRNSTADRAUMAR ORIENTEERING57:05
 
344WENCHE BROBAKKENSNERTINGDAL O-LAGdns