Alanya Gece OrienteeringSal 2.11.2021 17:28
Start list by classescreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M10 (5)
StartChipnoNameClubNat
19:00:004019384GEORGII SYRALEVVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001602230FILIPP KROKHMALEVYEKATERINBURGRU
19:00:009200283ARAS GÜNALNEO DSKTR
19:00:00442537BOĞAÇ RÜZGAR TUZCUOĞULLARIANKARA FERDITR
19:00:002101440GEORGII PODKORYTOVDOLGOPARU
 
 
M12 (7)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008643037SERGEY SHEVCHENKOUZAO-TEAMRU
19:00:00350026SVETOZAR KLIMONTOVVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001424229KONSTANTIN BASHKOVELIKIY NOVGORODRU
19:00:008516228MAKSIM POPOVRB UNITEDRU
19:00:001841304ZAKHAR DEGTIAREVIKARRU
19:00:008655113IGNAT DEGTIAREVIKARRU
19:00:002124968EVGENIY PIKALOVORIENTA-KUNCEVORU
 
 
M14 (7)
StartChipnoNameClubNat
19:00:002170486ANTON FADEEVORIENTA-KUNCEVORU
19:00:008058053IVAN CHESKIDOVYEKATERINBURGRU
19:00:009543454PAVEL ZHUKOVIMP121 ZHUKIRU
19:00:002117515OLEG POPOVORIENTA-KUNCEVORU
19:00:00727373IVAN MOROZOVAMORRU
19:00:002042580HAMZA TURNAİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:002018128YESSENZHAN YERKENOVNUR-SULTANKZ
 
 
M16 (5)
StartChipnoNameClubNat
19:00:002042598GÜRHAN HORASANLIİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:007205067ALTAR ILGAZ TUZCUOĞULLARIÜMRANIYE BELEDIYESI GENçLIK VETR
19:00:002042578AHMET YAZICIİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:001007916VLADIMIR PODKORYTOVDOLGOPARU
19:00:002042576YUSUF VURĞUNİNEGÖL BELEDİYESPORTR
 
 
M18-20 (5)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008667965MAREK SKORPILTJ JISKRA HORICECZ
19:00:008655577IVAYLO DRAGOEVVARIANT 5BG
19:00:002090510IVAN MOSTEPANOVORIENTA-KUNCEVORU
19:00:002029832ALPEREN ÖZCANALTUN HEDEF GSKTR
19:00:001480006TURGUT KÖSEKASTAMONU GSMTR
 
 
M21A (6)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008637590SERGEI SELEZNEVSRDEE
19:00:008641041VADIM BARBASHOVYEKATERINBURGRU
19:00:007205092ALPER AKYOLTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072999NAZIM ALTUNFERDİTR
19:00:001005160SERGEY TSAUNHOROSHEVORU
19:00:001409699VLADIMIR MOLOCHKOVO-MEPHIRU
 
 
M21E (37)
StartChipnoNameClubNat
19:00:002072903KORAY ŞAHİNTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072949MUHAMMED KAVAKTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072921ONUR DEMİRCİTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072941ÇAĞRI AKGÜNTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:008641549MICHAEL CRONESLOWZA
19:00:009200183DMYTRO LEVINNORDUA
19:00:008061222DMYTRO PLAKHOTNIKNORDUA
19:00:008643979YURY MASNYYSKIRUNNERRURU
19:00:008655821ANDREY MOROZOVREACTIVORU
19:00:008655566TERVEL DRAGOEVVARIANT 5BG
19:00:002072901ÖZGÜR FETTAHTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002094317IGOR ELMANADVENTURE AURARU
19:00:002073000NAZIM MUSLUTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:001395305ÇAĞLAR KASIMTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072902ÜMİT BALATLITSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072933ONUR ALTINTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072927AYHAN BİKİRTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:002072910CENK ÖZGÜLERTSK SPOR GÜCÜTR
19:00:007003580ALİ AYDINNİKSAR BELEDİYE SKTR
19:00:008266451JEREMY COLGANHUDSON VALLEY ORIENTEERINGUS
19:00:002028675MEHMET ZAHİD ÇETİNKAYAFERDİTR
19:00:00850825PHILIPP ERMACHENKOVISKATEL PHRU
19:00:008045877NAZAR LEVYTSKYIIF-DEAFUA
19:00:008662027MAXIM SIMAKOVBRIGHTNETRU
19:00:008003633MAREK SPILKACESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOVCZ
19:00:008014522JAN SEMERÁDCESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOVCZ
19:00:008650725RAVIL INIYATULLINBEGUNKIRU
19:00:007205166ALİ ERİNMEZALTUN SPOR KULÜBÜTR
19:00:002029560AHMET ŞALLINEO DSKTR
19:00:008652985PAVEL NOVIKOVMO CSPPSNVSRU
19:00:002026075HAKAN KAYANNEO DSKTR
19:00:002094313YUSUF AVŞARNEO DSKTR
19:00:008650738NIKITA SMIRNOVKSO YAHKROMARU
19:00:008646931CANSEL SARAÇJANDARMA GÜCÜ SKTR
19:00:008646935HARUN İŞLERJANDARMA GÜCÜ SKTR
19:00:008654966OLEG LEXINKOTIKIRU
19:00:008646928ERCAN DUDAKJANDARMA GÜCÜ SKTR
 
 
M35 (19)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008631536VICTOR BYRKINO-MEPHIRU
19:00:002004177IVAN BEKLEMYSHEVPERMRU
19:00:008630810VLADIMIR DUDNIKOVO-MEPHIRU
19:00:008280886ALEXEY ERMACHENKOVO-MEPHIRU
19:00:008070077EVGENIY POPOVRB UNITEDRU
19:00:008004467VLADIMIR DOTCENKOYEKATERINBURGRU
19:00:008040581ANDREI ZHUKOVZHUKIRU
19:00:007201658MARAT PULNEVIMP72 SAINT-PETERSBURGRU
19:00:00633336OLEG SHCHEGLOVTULARU
19:00:008447412JARKKO LAURONENLAIHIAN LUJAFI
19:00:008020351EVGENIY PODKORYTOVDOLGOPARU
19:00:008669911VLADIMIR TEMYAKOVELBRUSRU
19:00:008200969ALEKSEI MOROZOVAMORRU
19:00:008648655ILGIZAR NASIBULLINCAO-TEAM MOSCOWRU
19:00:009201881TARIK ŞEKERİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:008658966RUSLAN AKHMETZIANOVKHOROSHEVORU
19:00:001008060OLEKSANDR SANKINKYIVSKA RUSUA
19:00:008646934ALİ UÇARJANDARMA GÜCÜ SKTR
19:00:009200957ÖMER HARMANJANDARMA GÜCÜ SKTR
 
 
M40 (14)
StartChipnoNameClubNat
19:00:001410446SERHII SOBCHUKVALERI TEAMUA
19:00:008007323ALEXANDER EFIMOVTYUMENRU
19:00:008445555MIKHAIL IPPOLITOVSPORTKULTRURU
19:00:008518888IVAN YAKHINYEKATERINBURGRU
19:00:001414052ANDREI MIKRIUKOVFERDİTR
19:00:008275226ANTON FEDOSINZENMONEYRURU
19:00:008655795ALEXANDR BELYAEVYEKATERINBURGRU
19:00:00BÜLENT ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGTR
19:00:008655989SERGEI MOROZOVIKARRU
19:00:008640974EDVARDAS SCERBAVICIUSFORTUNALT
19:00:001395207SERGII GERASKINO-CLUBUA
19:00:008644906DMITRI MIRONOVSK KAMVOLBY
19:00:008659155NIKOLAY KRYLOVOMEGARU
19:00:00515304IEVGEN KHALIAVAO-CLUBUA
 
 
M45 (18)
StartChipnoNameClubNat
19:00:007205516NIKOLAY KHRAMOVVELIKIY NOVGORODRU
19:00:007508177ALEKSEI SYRALEVVELIKIY NOVGORODRU
19:00:009101223BEAT BERGERULU`S REISEWELTCH
19:00:008643043ALEXEY SHEVCHENKOUZAO-TEAMRU
19:00:00307105ALEKSEI KLIMONTOVVELIKIY NOVGORODRU
19:00:008631267VLADIMIR DOBRYNINYEKATERINBURGRU
19:00:008040674SERGEI KROKHMALEVYEKATERINBURGRU
19:00:008006261ALEXEY EREMENKOVELIKIY NOVGORODRU
19:00:00895765SVIATOSLAV KUZNETSOVWHITE NIGHTSRU
19:00:008719009DMITRII DEGTIAREVIKARRU
19:00:008872019OLEG LINKEVICHKRASNOYARSKRU
19:00:00MURAT TÜRKER NAZLIAKAAOSKTR
19:00:00501858MARTIN TERRYIFK LIDINGö SOKSE
19:00:001973529VALERII MAZNYIOC O-KOMPASUA
19:00:008023821VLADIMIR KORNEEVSTALINGRADRU
19:00:002011666ANDREY BEREZINSTALINGRADRU
19:00:002055998IGOR BOLOTOVORIENTA-KUNCEVORU
19:00:008648864SERGEY PAVLOVPERMRU
 
 
M50 (14)
StartChipnoNameClubNat
19:00:001021968ERNST SULTANBEKOVIMP28 UFA-UNITEDRU
19:00:009101189JAN HOLECSKOB OSTRAVACZ
19:00:008100965ALEXANDER AFONYUSHKINRAMENSKOYERU
19:00:008100870STEFAN HESSULU`S REISEWELTCH
19:00:001394994ALEXANDR DOBRYNINYEKATERINBURGRU
19:00:008655588MILEN DRAGOEVVARIANT 5BG
19:00:009200168VITALII GLUSHENKOVVALERI TEAMUA
19:00:008003289ANDRII USENKOO-CLUBUA
19:00:008629117SERG TIUNIATKINNORD STARRU
19:00:008261331LEONID NIKITINELKRU
19:00:001395208OLEG SHERENKOVSKYIO-CLUBUA
19:00:008517975ANVAR NURISLAMOVPERM SOKOLRU
19:00:002004187VSEVOLOD NEGASHEVPERM SOKOLRU
19:00:008648887ANDREI TURTYGINPERMRU
 
 
M55 (16)
StartChipnoNameClubNat
19:00:001504150AZAT VAKHITOVMAGNETRU
19:00:008646152ROLF WETTSTEINOL ZIMMERBERGCH
19:00:008004318SVEN OHRVIKKONNERUD ILNO
19:00:008006500PER SPIKLEKSANDS OKSE
19:00:002003049JÜRG WÄLCHLIULU`S REISEWELTCH
19:00:008448884SERGII STOIANVALERI TEAMUA
19:00:002094302FRODE ØDEGÅRDSTUENSNERTINGDAL O-LAGNO
19:00:008119541ANDREAS LÜTHIULU`S REISEWELTCH
19:00:007212212YURIY RUMYANTSEVAZIMUTRU
19:00:002101464VLADIMIR BOCHARNIKOVBELGORODRU
19:00:007206075ANDREI MITENKOVAZIMUTRU
19:00:002090438IGOR KISELEVAZIMUTRU
19:00:008010662DMITRY PERCHONOKEMEK HEFERIL
19:00:00555560URPO VÄÄNÄNENKALEVAN RASTIFI
19:00:008112236GENADIJUS JONAUSKASDEVYNI OSKLT
19:00:008112235TOMAS NAVALINSKASDEVYNI OSKLT
 
 
M60 (27)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008670484MARTIN SKORPILTJ JISKRA HORICECZ
19:00:008222022MARAT ?UDARISOVIMP28 UFA-UNITEDRU
19:00:008654873OLEG PAKHOMOVIMP28 UFA-UNITEDRU
19:00:001304086RUNE ERDALSAMNANGERNO
19:00:008180361GÖRAN MÅNSSONSTIGMäNNEN KARLSHAMNS OKSE
19:00:008654955ALEX BORTITAN OKRU
19:00:008199999FRANCESCO GUGLIELMETTIULU`S REISEWELTCH
19:00:001300247DMYTRO HORELYYVALERI TEAMUA
19:00:002073612DIMITIR DIMITROVVARIANT 5BG
19:00:008654760VLADIMIR CHAGINYEKATERINBURGRU
19:00:008638588ULU AESCHLIMANNULU`S REISEWELTCH
19:00:008000015MARTIN SACHERULU`S REISEWELTCH
19:00:001300133SERHII SYDOROVVALERI TEAMUA
19:00:00211912ERIC HAUGENRINGSAKER O-LAGNO
19:00:008025001TIMO ASIKAINENHIISIRASTIFI
19:00:008670538REIJO TOPPARIKAUHAVAN WISAFI
19:00:007208429EERO HAUTALAKORTJVFI
19:00:008191158RICHARD ZEINER-GUNDERSENAKER BRYGGE ORIENTERINGNO
19:00:008031921NIKOLAI FEDOROVDREAM TEAMRU
19:00:008009991ARKADII VEDINERMAKRU
19:00:008053000SERGEY LEVITSKIKHKUPOLRU
19:00:008268895MARKKU HAMALAINENRASTIVARSATFI
19:00:009402901KNUT ENGENRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:00229402TOR STRANDRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:00303007VYTAUTAS BIKELISLABIRINTASLT
19:00:002040284MIKHAIL VASILYEVMY MOSCOWRU
19:00:001633133BORIS ELFIMOVORIENTA-KUNCEVORU
 
 
M65 (24)
StartChipnoNameClubNat
19:00:00501199RAIMONDAS PAKNYSLABIRINTASLT
19:00:002024659CHUDAKOV ANATOLIYLYTKARINORU
19:00:007207901ARE ERIKSENOSINO
19:00:008100855KESTUTIS BALEISISLABIRINTASLT
19:00:002068058RIMANTAS KRASUCKISLABIRINTASLT
19:00:00303365VIDIMANTAS ARASIMAVICIUSLABIRINTASLT
19:00:001409416ANDRII SHPILLIERVALERI TEAMUA
19:00:008111606ANDREY OSHMARINVELIKIY NOVGORODRU
19:00:008117927SERGEY YANVELIKIY NOVGORODRU
19:00:002021628BJØRN GRINDEOSINO
19:00:001004372JAN SVEENRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:008025002TIMO AHLROTHTURENGIN SARASTUSFI
19:00:008668935HANNU LÄHTEENMÄKIHäMEENLINNAN TARMOFI
19:00:008101009PEKKA LIUKKALAHAUHON SISUFI
19:00:008719056JUKKA-PEKKA RANTIOHAUHON SISUFI
19:00:008236963TOR WILLY SOLBERGSETERAUSTMARKA IL - ORIENTERINGNO
19:00:001633316SERGEY CHERKESOVCHUDOVORU
19:00:008719091ARNFINN PEDERSENGJø-VARD O-LAGNO
19:00:008051754THOMAS ALMQVISTKARLSKRONA SOKSE
19:00:008651344BERNARDAS EIMAITISLABIRINTASLT
19:00:008629930HENRIKAS ULEVICIUSLABIRINTASLT
19:00:001201201SIMO VALTANENHINNERJOEN YRITYSFI
19:00:001396320BÖRJE VARTIAINENKALEVAN RASTIFI
19:00:008111647KARI PAPINSAARIKANGASALA SKFI
 
 
M70 (10)
StartChipnoNameClubNat
19:00:009102880ANTTI OJALATURENGIN SARESTUSFI
19:00:001411408TEUVO SLANTPöNTTöVUOREN PEIKOTFI
19:00:007201346IURII VEKSHINVELIKIY NOVGORODRU
19:00:002040803OLEKSANDR TSYHANOVVALERI TEAMUA
19:00:002102438VIKTOR TITOVVELIKIY NOVGORODRU
19:00:008447701LEIF MAGNE BILLINGSØEIDSKOG O-LAGNO
19:00:008655477NIKOLAUS RISCHASG TEUTOBURGER WALDDE
19:00:008664293VIDIMANTAS BUMELISLABIRINTASLT
19:00:009201388IVAN KAZANTSEVLYTKARINORU
19:00:00238560YURY PERELYAEVLYTKARINORU
 
 
M75 (3)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008124946ERROL PITTETULU`S REISEWELTCH
19:00:008004323HELGE REVHAUGRINGERIKE O-LAGNO
19:00:008201943VESA PAAVOLAEPILäN ESAFI
 
 
M80+ (2)
StartChipnoNameClubNat
19:00:007202707OSMO LINDEMANHELSINGIN SUUNNISTAJATFI
19:00:008201935SEPPO PAAVOLAEPILäN ESAFI
 
 
MBL (1)
StartChipnoNameClubNat
19:00:00ALEXANDER KOTLIARSKIYNORTHERN WINDRU
 
 
W10 (3)
StartChipnoNameClubNat
19:00:001841298EVGENIYA SHCHEGLOVATULARU
19:00:002070158VIKTORIIA CHERNOVAORIENTA-KUNCEVORU
19:00:0019634ELSA WANEK TERRYIFK LIDINGö SOKSE
 
 
W12 (2)
StartChipnoNameClubNat
19:00:001083335VERA ZHUKOVAIMP121 ZHUKIRU
19:00:001408348DARIA DEGTIAREVAIKARRU
 
 
W14 (7)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008070599OLGA ORLOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001424228SOFIA PAVLOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001302348OLESYA PARKHUTYAROSLAVIARU
19:00:008020117DARIA KHRAMOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001416524OLGA PODKORYTOVADOLGOPARU
19:00:002042594NEHİR KARAKOÇAKİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:002024921ELIZA BOLOTOVAORIENTA-KUNCEVORU
 
 
W16 (5)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008006849IRYNA KLYMENIUKOC O-KOMPASUA
19:00:002300152ALÉNA ZHUKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVORU
19:00:002146442AZRA COŞKUNİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:002072911HATICE ELIF KURTALTUN HEDEF GSKTR
19:00:002042599ALEYNA MİNDENİNEGÖL BELEDİYESPORTR
 
 
W18-20 (7)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008012021ANNA AUSTAD SVEENRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:001005406MARIIA EFIMOVATYUMENRU
19:00:007205208AYŞA ASYA TUZCUOĞULLARIÜMRANIYE BELEDIYESI GENçLIK VETR
19:00:008010717CLARA SPIKIMP118 LEKSANDS OKSE
19:00:008636947EYLÜL ŞENALAOSKTR
19:00:002146449SEMANUR ÖZDEMİRİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:008031070TUVA-CAJSA SPIKIMP118 LEKSANDS OKSE
 
 
W21A (17)
StartChipnoNameClubNat
19:00:007203855NATALIA KULAEVASAIGAKIRU
19:00:001405087ANASTASIIA SHARKOVASAINT-PETERSBURGRU
19:00:009115578LINDA ENGENRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:00DARIA DZEKUNOVARUMBUA
19:00:001404838POLINA SMIRNOVAYAROSLAVIARU
19:00:001393789VALERIA CHESKIDOVAYEKATERINBURGRU
19:00:008637588MARIA NOVOKOVICHSRDEE
19:00:007732327RONJA HILLTUMBA-MäLARHöJDENSE
19:00:00342072STINE AUSTADRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:002018110LYUBOV MAKOSKOASTANA ORIENTEERING TEAMKZ
19:00:00ZOSYA KOSTROVAINDIVIDUALUA
19:00:008518315ANNA PANGRÁCOVÁCESKY SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOVCZ
19:00:002018109KAMILA IBRAYEVAASTANA ORIENTEERING TEAMKZ
19:00:002019032MARGARITA BAKUSTINANORTHERN WINDRU
19:00:001301450EKATERINA BYRKINAO-MEPHIRU
19:00:001399232GÜLŞAH MİYASAOĞLU TÜLEKİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGTR
19:00:008240000MARIA IGONINAMSURU
 
 
W21E (14)
StartChipnoNameClubNat
19:00:009200184HANNA ANDROSOVYCHNORDUA
19:00:009200192VIKTORIIA PLAKHOTNIKNORDUA
19:00:008440005MARIIA NOVIKOVAMO CSPPSNVSRU
19:00:008650643ANTONINA NAIDIONOVANWRU
19:00:00EKATERINA MENSHOVAADVENTURE AURARU
19:00:001007967NATALIA BANDUROVAVETEROKRU
19:00:008271000NATALLIA SHAKHMETAVASK KAMVOLBY
19:00:007201689ANNA CHELNOVAINGRIARU
19:00:008650645MARINA ROSINKINDIVIDUALUA
19:00:007205337TATIANA KONKOVADEFSPORTRU
19:00:008000192HİLAL ORUÇİNEGÖL BELEDİYESPORTR
19:00:009200193HANNA FEDOSIEIEVAKYIVSKA RUSUA
19:00:008646939LALE HAN KILIÇJANDARMA GÜCÜ SKTR
19:00:009200955GAMZE ALPDOĞANİZMİR ATLAS SKTR
 
 
W35 (9)
StartChipnoNameClubNat
19:00:00440312INA TSITOVASK KAMVOLBY
19:00:009101635ANNA PULNEVAIMP72 SAINT-PETERSBURGRU
19:00:008060506ELENA VETROVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001301411ANNA STEPANOVATULARU
19:00:008517410ZINAIDA LUKIANOVARB UNITEDRU
19:00:009102753GONCA ÜNALİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGTR
19:00:008000470EKATERINA PODKORYTOVADOLGOPARU
19:00:008643733MARIA KRYLOVAOMEGARU
19:00:002104848EMEL SEÇER YILMAZİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGTR
 
 
W40 (9)
StartChipnoNameClubNat
19:00:007208411ELENA KHRAMOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001334347OLHA SOBCHUKVALERI TEAMUA
19:00:008135513ANNA ZHUKOVAIMP121 ZHUKIRU
19:00:008654778ALENA BUKREEVAYEKATERINBURGRU
19:00:008067788ELENA EFIMOVATYUMENRU
19:00:008052240VICTORIA LEXINAKOTIKIRU
19:00:00CANAN YILDIZ ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK - İOGTR
19:00:007208425ANASTASIA ROUTSIRASTI JYRYFI
19:00:002018190DINARA BAITYSHEVANUR-SULTANKZ
 
 
W45 (14)
StartChipnoNameClubNat
19:00:007875885ANNA ORLOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001405213NATALIIA SYRALEVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:00211303JANA SKORPILOVATJ JISKRA HORICECZ
19:00:007208385NADEZHDA EREMENKOVELIKIY NOVGORODRU
19:00:008122809OLGA KUZNETSOVAYEKATERINBURGRU
19:00:008117996ELENA SMIRNOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:001633305IULIIA DAVYDOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:007209686ELENA AVERINANORTHERN WINDRU
19:00:008219776OLGA LINKEVICHKRASNOYARSKRU
19:00:007522295ŠÁRKA KAŠPAROVÁAOP-ORIENTACNI BEH OPAVACZ
19:00:001395206OLENA SHERENKOVSKAO-CLUBUA
19:00:00500694ALEXANDRA KONDRATEVASK KAMVOLBY
19:00:008101065IRINA FROLOVAREACTIVORU
19:00:001633639IRINA KORNEEVASTALINGRADRU
 
 
W50 (13)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008040968ANN-SOFIE BRINKSTIGMäNNEN KARLSHAMNS OKSE
19:00:00238614NATALIA NIKIFOROVASKIWAXRU
19:00:008643033TAMARA KHIZHNYAKSAMBORU
19:00:00250739IRINA CHESKIDOVAYEKATERINBURGRU
19:00:008101202TATIANA SEKHINAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:008654921NATALIA KUNITSKAYATITAN OKRU
19:00:008045155ANNE-GRETE AUSTADRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:002025053ÅSA SPIKIMP118 LEKSANDS OKSE
19:00:001300253LENA KAPARAINDIVIDUALUA
19:00:00GAMZE DÜŞMEZAOSKTR
19:00:009101176JULIA GUSSAKORIENTA-KUNCEVORU
19:00:002300151TATYANA BOLOTOVAORIENTA-KUNCEVORU
19:00:008000701YULIA ZAVIALOVAOMEGARU
 
 
W55 (15)
StartChipnoNameClubNat
19:00:007003174LILL-ANN TORPSANDEFJORD ORIENTERINGSKLUBBNO
19:00:009560074IDA KRISTINE FLA ENGENRAUMAR ORIENTEERINGNO
19:00:008261385OLGA POKOTILOPOLIKSRU
19:00:007631015CARINA JOHANSSONTUMBA-MäLARHöJDENSE
19:00:00237087MAYYA ANKUDINOVAYAROSLAVIARU
19:00:00412856PETYA DIMITROVAVARIANT 5BG
19:00:007111171LIUDMYLA STOIANVALERI TEAMUA
19:00:001426394TATIANA SAFONOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVORU
19:00:002103357IRINA RUMYANTSEVAAZIMUTRU
19:00:008236964METTE EINARSEN SOLBERGSETERAUSTMARKA IL - ORIENTERINGNO
19:00:008200490TRINE MARIT JUSTAD RAAENAKER BRYGGE ORIENTERINGNO
19:00:008719074ANN-LOUISE ALMQVISTIFK MORA OKSE
19:00:002149055GALINA MITEREVAORIENTA-KUNCEVORU
19:00:00303287EMA BIKELIENELABIRINTASLT
19:00:008012279VESLEMØY SOLBERGKONNERUD ILNO
 
 
W60 (16)
StartChipnoNameClubNat
19:00:001301026TATIANA PAKHOMOVAIMP28 UFA-UNITEDRU
19:00:008099999DANIELA GUGLIELMETTIULU`S REISEWELTCH
19:00:008112325TETIANA HUTSALENKOO-CLUBUA
19:00:008667313TAMARA FEDOROVAPERMRU
19:00:009102814HALINA BIZIUKVALERI TEAMUA
19:00:001404839IRINA SEDOVAYAROSLAVIARU
19:00:001300726TETIANA SOLOMICHEVAVALERI TEAMUA
19:00:001300265TAMARA ZENCHENKOVALERI TEAMUA
19:00:002048121ANNE PELTO-HUIKKOHIISIRASTIFI
19:00:00262922KANE ANDERSSONIFK MORA OKSE
19:00:002040714TAMARA SIMONOVADUBNARU
19:00:008005001OLGA VEDINAERMAKRU
19:00:008261354OLGA DANILCHENKOVALIGA-ZHULEBINORU
19:00:008269016GULSINA KUCHERENKOLYTKARINORU
19:00:008111624SIRPA PAPINSAARIKANGASALA SKFI
19:00:008654632OLGA KUZMINAKRASNOYARSKRU
 
 
W65 (14)
StartChipnoNameClubNat
19:00:008024894LIDIIA GAVRYLENKOVALERI TEAMUA
19:00:008101954MARGRIT HOFERULU`S REISEWELTCH
19:00:008011591ANNE LISE ANDREASSENSANDEFJORDNO
19:00:002028929OLHA POZNAIEVAVALERI TEAMUA
19:00:001405216VALENTINA DMITRIEVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:007890010ELENA ORLOVAVELIKIY NOVGORODRU
19:00:00980340MONA BUGGE HAUGVALSET STANGE O-LAGNO
19:00:008654444RUTA STANEVICIENELABIRINTASLT
19:00:001407773ROMA BALEISIENELABIRINTASLT
19:00:009102248MARGRETE JØRANDLIGJø-VARD O-LAGNO
19:00:008071848EGLE KRASUCKIENELABIRINTASLT
19:00:001003277ALINA KAZANTSEVALYTKARINORU
19:00:002024674OLGA CHUDAKOALYTKARINORU
19:00:008651343JURATE ULEVICIENELABIRINTASLT
 
 
W70 (8)
StartChipnoNameClubNat
19:00:00238476TATIANA MARKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVORU
19:00:008630816VALENTINA MESHERYAKOVAIMP36 ORIENTA-KUNCEVORU
19:00:001300721LIUDMYLA KOTLOVAVALERI TEAMUA
19:00:007141425LEENA OJALATURENGIN SARESTUSFI
19:00:008303063MIRJA-LIISA LAAKSO-LÄHTEENMÄKIHäMEENLINNAN TARMOFI
19:00:001301597TATIANA SHEVCHENKOAZIMUTRU
19:00:00ZINAIDA LOIKALYTKARINORU
19:00:001111114SKAIDRA BUMELIENELABIRINTASLT
 
 
WBL (3)
StartChipnoNameClubNat
19:00:002149068NATALIA BLAZHENKOVAORIENTA-KUNCEVORU
19:00:00GÖZE KONURALP GÜNALNEO DSKTR
19:00:00MARLENE ALMQVISTKARLSKRONA SOKSE
 
 
WBS (2)
StartChipnoNameClubNat
19:00:002094350WENCHE BROBAKKENSNERTINGDAL O-LAGNO
19:00:00234631TINA BJØRNSTADRAUMAR ORIENTEERINGNO